JN2FS10SLK-R
JN2FS10SLK-R
JN2FS10SLK-R
Numer produktu DigiKey
670-2025-ND
Producent
Numer produktu producenta
JN2FS10SLK-R
Opis
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, gniazda żeńskie Zagniatanie
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Czarne
Seria
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Osłona, nakrętka sprzęgająca, obrotowe
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ złącza
Napięcie znamionowe
200V~
Liczba pozycji
10
Temperatura robocza
-20°C - 100°C