JN2AS10ML1-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 566
Arkusz danych
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
JN2AS10ML1-R
Numer produktu DigiKey
670-2027-ND
Producent
Numer produktu producenta
JN2AS10ML1-R
Opis
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy
Stop cynku
Seria
Wykończenie obudowy
Cynk
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
3A
Liczba pozycji
10
Napięcie znamionowe
200V~
Rozmiar obudowy - wkładka
S
Otwór kabla
0,472" (12,00mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy
Temperatura robocza
-20°C - 100°C