JN2AS10ML2-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 566
Arkusz danych
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
JN2AS10ML2-R
Numer produktu DigiKey
670-1070-ND
Producent
Numer produktu producenta
JN2AS10ML2-R
Opis
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Szczegółowy opis
Opakowanie
Torba
Aktywny
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
3A
Napięcie znamionowe
200V~
Otwór kabla
0,472" (12,00mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy
Temperatura robocza
-20°C - 100°C