MKJ3A7W9-19PN
Numer produktu DigiKey
1003-1451-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ3A7W9-19PN
Opis
CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Zagniatanie
Wykończenie obudowy
Khaki, kadm
Aktywny
Kolor
Khaki
Liczba pozycji
19
Ekranowanie
Rozmiar obudowy - wkładka
9-19
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ mocowania
Montaż panelowy
Napięcie znamionowe
500V~
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Zakończenie
Zagniatanie
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
50,0µin (1,27µm)
Typ mocowania
Blokada bagnetowa
Bazowy numer produktu
Orientacja
N (normalne)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 7 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
7W magazynie