MKJ3C7W9-19BN
Numer produktu DigiKey
1003-1514-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ3C7W9-19BN
Opis
CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Lutowany
Wykończenie obudowy
Khaki, kadm
Typ złącza
Kolor
Khaki
Liczba pozycji
19
Ekranowanie
Rozmiar obudowy - wkładka
9-19
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Napięcie znamionowe
500V~
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 150°C