MKJ3B6W9-19SN
Numer produktu DigiKey
1003-1423-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ3B6W9-19SN
Opis
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, gniazda żeńskie Zagniatanie
Wykończenie obudowy
Khaki, kadm
Aktywny
Kolor
Khaki
Liczba pozycji
19
Ekranowanie
Rozmiar obudowy - wkładka
9-19
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Napięcie znamionowe
500V~
Zakończenie
Zagniatanie
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Typ mocowania
Blokada bagnetowa
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
50,0µin (1,27µm)
Orientacja
N (normalne)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 3 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
3W magazynie