IN-P36BTEUW.35 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Inolux
W magazynie: 0
Inolux
W magazynie: 0
W magazynie: 885
Białe Wskaźniki LED - dyskretne 3V 4-SMD, J-Lead
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IN-P36BTEUW.35
Numer produktu DigiKey
1830-IN-P36BTEUW.35TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1830-IN-P36BTEUW.35CT-ND - Taśma cięta (CT)
1830-IN-P36BTEUW.35DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IN-P36BTEUW.35
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - próby
30mA
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
3.60mm L x 3.10mm B
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
3,30mm
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3V