IRFP250NPBF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Siliconix
W magazynie: 2 752
Arkusz danych
IXYS
W magazynie: 458
STMicroelectronics
W magazynie: 95
Kanał N 200 V 30A (Tc) 214W (Tc) Otwór przelotowy TO-247AC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IRFP250NPBF
Numer produktu DigiKey
IRFP250NPBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRFP250NPBF
Opis
MOSFET N-CH 200V 30A TO247AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
IRFP250NPBF Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
123 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
2159 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
214W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247AC
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
75mOhm przy 18A, 10V