STW40NF20
Numer produktu DigiKey
497-5807-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STW40NF20
Opis
MOSFET N-CH 200V 40A TO247-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 200 V 40A (Tc) 160W (Tc) Otwór przelotowy TO-247-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STW40NF20 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
75 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2500 pF @ 25 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
160W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
45mOhm przy 20A, 10V