IRFP250PBF
Numer produktu DigiKey
IRFP250PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRFP250PBF
Opis
MOSFET N-CH 200V 30A TO247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
55 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 200 V 30A (Tc) 190W (Tc) Otwór przelotowy TO-247AC
Modele EDA/CAD
IRFP250PBF Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
140 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
2800 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
190W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247AC
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
85mOhm przy 18A, 10V