IPT017N12NM6ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IPT017N12NM6ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IPT017N12NM6ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IPT017N12NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPT017N12NM6ATMA1
Opis
OPTIMOS 6 POWER-TRANSISTOR,120V
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 120 V 29A (Ta), 331A (Tc) 3W (Ta), 395W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HSOF-8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,6V przy 275µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
141 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
11000 pF @ 60 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 395W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
120 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HSOF-8
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
8V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,7mOhm przy 150A, 10V