IPD60N10S4L12ATMA1
Numer produktu DigiKey
IPD60N10S4L12ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPD60N10S4L12ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPD60N10S4L12ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPD60N10S4L12ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 60A TO252-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 60A (Tc) 94W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO252-3-313
Modele EDA/CAD
IPD60N10S4L12ATMA1 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
49 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±16V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3170 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
94W (Tc)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO252-3-313
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
12mOhm przy 60A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,1V przy 46µA