IPD053N08N3GATMA1
Numer produktu DigiKey
IPD053N08N3GATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPD053N08N3GATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPD053N08N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPD053N08N3GATMA1
Opis
MOSFET N-CH 80V 90A TO252-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 90A (Tc) 150W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO252-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPD053N08N3GATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 90µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
69 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
4750 pF @ 40 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
150W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO252-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
5,3mOhm przy 90A, 10V