FERD30H100SB-TR
Numer produktu DigiKey
497-16950-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-16950-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-16950-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FERD30H100SB-TR
Opis
DIODE FERD 100V 30A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 30A Montaż powierzchniowy D-PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FERD30H100SB-TR Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Technologia
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io)
30A