IPD031N06L3GATMA1
Numer produktu DigiKey
IPD031N06L3GATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPD031N06L3GATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPD031N06L3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPD031N06L3GATMA1
Opis
MOSFET N-CH 60V 100A TO252-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 100A (Tc) 167W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO252-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPD031N06L3GATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,2V przy 93µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
79 nC @ 4.5 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
13000 pF @ 30 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
167W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO252-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,1mOhm przy 100A, 10V