SB1H100-E3/73
Numer produktu DigiKey
SB1H100-E3/73GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SB1H100-E3/73GITB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
SB1H100-E3/73
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 1A Otwór przelotowy DO-204AL (DO-41)
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-204AL (DO-41)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
770 mV @ 1 A