SUM90P10-19L-E3
Numer produktu DigiKey
SUM90P10-19L-E3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUM90P10-19L-E3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUM90P10-19L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUM90P10-19L-E3
Opis
MOSFET P-CH 100V 90A TO263
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 100 V 90A (Tc) 13,6W (Ta), 375W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Modele EDA/CAD
SUM90P10-19L-E3 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
326 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
11100 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
13,6W (Ta), 375W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
19mOhm przy 20A, 10V