IMZC120R034M2HXKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IMZC120R034M2HXKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IMZC120R034M2HXKSA1
Opis
SICFET N-CH 1200V 55A TO247
Standardowy czas realizacji przez producenta
69 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 55A (Tc) 244W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO247-4-17
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IMZC120R034M2HXKSA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
34mOhm przy 20A, 18V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
5.1V @ 6.4mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
45 nC @ 18 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
+23V, -7V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1510 pF @ 800 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
244W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-4-17
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
15V, 18V