IAUS300N10S5N014ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IAUS300N10S5N014ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IAUS300N10S5N014ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IAUS300N10S5N014ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IAUS300N10S5N014ATMA1
Opis
MOSFET_(75V 120V( PG-HSOG-8
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 360A (Tj) 375W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HSOG-8-1
Modele EDA/CAD
IAUS300N10S5N014ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 275µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
216 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
16011 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
375W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
6V, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HSOG-8-1
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,4mOhm przy 100A, 10V