TPS48100QDGXRQ1
Numer produktu DigiKey
296-TPS48100QDGXRQ1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TPS48100QDGXRQ1CT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TPS48100QDGXRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPS48100QDGXRQ1
Opis
AUTOMOTIVE, 100V LOW-IQ DUAL HIG
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Strona wysoka sterowniki bramek IC Bez inwersji 19-VSSOP
Kategoria
Prąd - szczytowy wyjściowy (źródło, wpływ)
2A, 2A
Producent
Texas Instruments
Typ wejścia
Bez inwersji
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja sterowana
Strona wysoka
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ kanału
Synchroniczny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba sterowników
2
Obudowa / skrzynia
20-TFSOP (szerokość 0,118", 3,00mm), 19 odprowadzeń
Typ bramki
MOSFET (kanał N)
Obudowa dostawcy urządzenia
19-VSSOP
Napięcie - zasilania
3,5V - 95V