FDMS86101
Numer produktu DigiKey
FDMS86101TR-ND - Taśma i szpula (TR)
FDMS86101CT-ND - Taśma cięta (CT)
FDMS86101DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FDMS86101
Opis
MOSFET N-CH 100V 12.4A/60A 8PQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 12,4A (Ta), 60A (Tc) 2,5W (Ta), 104W (Tc) Montaż powierzchniowy PQFN (5x6)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FDMS86101 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
55 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3000 pF @ 50 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
2,5W (Ta), 104W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PQFN (5x6)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8mOhm przy 13A, 10V