BSC070N10LS5ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-BSC070N10LS5ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-BSC070N10LS5ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-BSC070N10LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSC070N10LS5ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 14A/79A TDSON
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 14A (Ta), 79A (Tc) 2,5W (Ta), 83W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8-7
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BSC070N10LS5ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,3V przy 49µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
20 nC @ 4.5 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2700 pF @ 50 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
2,5W (Ta), 83W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8-7
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
7mOhm przy 40A, 10V