BSC014N06NSSCATMA1
Numer produktu DigiKey
448-BSC014N06NSSCATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-BSC014N06NSSCATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-BSC014N06NSSCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSC014N06NSSCATMA1
Opis
MOSFET N-CH 60V 261A WSON-8
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 261A (Tc) 3W (Ta), 188W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-WSON-8-2
Modele EDA/CAD
BSC014N06NSSCATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,3V przy 120µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
104 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
8125 pF @ 30 V
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 188W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-WSON-8-2
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,4mOhm przy 50A, 10V