Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
IQD Frequency Products
W magazynie: 3 037
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
Similar
CTS-Frequency Controls
32 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ILCX19-JH5F10-32.000MHZ
Numer produktu DigiKey
2780-ILCX19-JH5F10-32.000MHZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2780-ILCX19-JH5F10-32.000MHZCT-ND - Taśma cięta (CT)
2780-ILCX19-JH5F10-32.000MHZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ILCX19-JH5F10-32.000MHZ
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)