FA2016AN 32.0000MF20X-K3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 147
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 664
W magazynie: 123 658
Similar
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
W magazynie: 528
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Abracon LLC
Ilustracja dla FA2016AN 32.0000MF20X-K3 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA2016AN 32.0000MF20X-K3
Numer produktu DigiKey
FA2016AN32.0000MF20X-K3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA2016AN 32.0000MF20X-K3
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)