HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
Numer produktu DigiKey
H123850-ND
Producent
Numer produktu producenta
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
Opis
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 26 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71) Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,236" (6,00mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,110" (2,79mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,350" (8,89mm)
Opakowanie
Taca
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
200V