YK3030323000G
YK3030323000G
YK3030323000G
Numer produktu DigiKey
YK3030323000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
YK3030323000G
Opis
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.3"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 obwody 0,300" (7,62mm) Blokada bariery Złącze Wkręty z płytą niewypadającą
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
YK3030323000G Modele
Kategoria
Przekrój przewodu
14-22 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie górne
Wkręty z płytą niewypadającą
Seria
Zakończenia dolne
Wtyk PC
Opakowanie
Zbiorcze
Typ cylindra
2 ściany (podwójne)
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ kostki zaciskowej
Blokada bariery
Materiał wkręta zacisku
Stal
Liczba obwodów
3
Wykończenie wkręta zacisku
Cynk
Liczba wejść przewodów
3
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Raster
0,300" (7,62mm)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba rzędów
1
Materiał -izolacja
Termoplastyczny
Prąd znamionowy (A)
15A
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Napięcie znamionowe
300V