YK3210203000G
YK3210203000G
YK3210203000G
Numer produktu DigiKey
YK3210203000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
YK3210203000G
Opis
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.3"
Szczegółowy opis
2 obwody 0,300" (7,62mm) Blokada bariery Złącze Wkręty z płytą niewypadającą
Modele EDA/CAD
YK3210203000G Modele
Kategoria
Przekrój przewodu
14-22 AWG
Typ cylindra
2 ściany (podwójne)
Liczba obwodów
2
Liczba wejść przewodów
2
Raster
0,300" (7,62mm)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Prąd znamionowy (A)
15A
Napięcie znamionowe
300V