DF62WC-6S-2.2C
Numer produktu DigiKey
26-DF62WC-6S-2.2C-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62WC-6S-2.2C
Opis
CONN SKT HSG 6POS 2.20MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,087" (2,20mm)
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Kolor
Białe
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Raster
0,087" (2,20mm)