Ilustracja dla DF62W-6S-2.2C(11) jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DF62W-6S-2.2C(11)
Numer produktu DigiKey
DF62W-6S-2.2C(11)-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62W-6S-2.2C(11)
Opis
CONN RCPT HOUSING CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,087" (2,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF62W-6S-2.2C(11) Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Funkcje
Wodoodporny
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Raster
0,087" (2,20mm)