DF62WC-3EP-2.2C
Numer produktu DigiKey
26-DF62WC-3EP-2.2C-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62WC-3EP-2.2C
Opis
CONN PLUG HSG 3POS 2.20MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,087" (2,20mm)
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Kolor
Czarne
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Raster
0,087" (2,20mm)