DF50S-40DS-1C
Numer produktu DigiKey
H12096-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF50S-40DS-1C
Opis
CONN SOCKET HSG 40POS 1.00MM
Szczegółowy opis
40 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,039" (1,00mm)
Modele EDA/CAD
DF50S-40DS-1C Modele
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Raster
0,039" (1,00mm)