DF50-40DP-1V(51)
Numer produktu DigiKey
H12053TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H12053CT-ND - Taśma cięta (CT)
H12053DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF50-40DP-1V(51)
Opis
CONN HEADER SMD 40POS 1MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 40 pozycja 0,039" (1,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF50-40DP-1V(51) Modele
Kategoria
Wysokość izolacji
0,278" (7,06mm)
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
2,00µin (0,051µm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Status części
Aktywny
Materiał styku
Mosiądz
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliester
Typ styku
Ostrze męskie
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Raster - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba rzędów
2
Kolor izolacji
Czarne
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
1A
Styl
Napięcie znamionowe
100V
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,35mm