DF50-40DP-1H(51)
Numer produktu DigiKey
H12052TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H12052CT-ND - Taśma cięta (CT)
H12052DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF50-40DP-1H(51)
Opis
CONN HEADER SMD R/A 40POS 1MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 40 pozycja 0,039" (1,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF50-40DP-1H(51) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Prod.
Wysokość izolacji
0,354" (9,00mm)
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
2,00µin (0,051µm)
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ złącza
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Ostrze męskie
Materiał izolacji
Poliester
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
1A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
100V