DF13A-7P-1.25H(21)
Numer produktu DigiKey
H121949TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H121949CT-ND - Taśma cięta (CT)
H121949DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF13A-7P-1.25H(21)
Opis
CONN HEADER SMD R/A 7POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 7 pozycja 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
DF13A-7P-1.25H(21) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada z mechanizmem zapadkowym
Prod.
Wysokość izolacji
0,142" (3,60mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ złącza
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba rzędów
1
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Beżowe
Styl
Prąd znamionowy (A)
1A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
150V