SML-D12M1WT86
Numer produktu DigiKey
SML-D12M1WT86TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SML-D12M1WT86CT-ND - Taśma cięta (CT)
SML-D12M1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SML-D12M1WT86
Opis
LED YLW-GRN DIFFUSED 1608 SMD
Szczegółowy opis
Żółte-zielone 572nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,2V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
SML-D12M1WT86 Modele
Kategoria
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,80mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,2V
Seria
Prąd - próby
20mA
0603 (1608 metryczne)
Konfiguracja
Standard
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Wysokość (maks.)
0,65mm