DF11-16DS-2DSA-05
DF11-16DS-2DSA-05
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-16DS-2DSA(05)
Numer produktu DigiKey
H10174-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-16DS-2DSA(05)
Opis
CONN RCPT 16POS 0.079 TIN PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Cyna
Modele EDA/CAD
DF11-16DS-2DSA(05) Modele
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
78,7µin (2,00µm)
Prod.
Kolor izolacji
Czarne
Seria
Wysokość izolacji
0,244" (6,20mm)
Opakowanie
Taca
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
7,8mm, 8,45mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
250V
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)