DF11-16DEP-2A
Numer produktu DigiKey
H2934-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-16DEP-2A
Opis
CONN ADAPT PLUG/PLUG 16POS 2MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Złącza prostokątne - adaptery Wtyczka, wtyki męskie do Wtyczka, wtyki męskie 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF11-16DEP-2A Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba pozycji
16
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Raster
0,079" (2,00mm)
Seria
Liczba rzędów
2
Opakowanie
Torba
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)