DF11-16DP-2DSA(01)
Numer produktu DigiKey
H2856-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-16DP-2DSA(01)
Opis
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 16 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-16DP-2DSA(01) Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,118" (3,00mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,299" (7,60mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,260" (6,60mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
2A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
7,55, 7,8mm, 8,9mm