M80-5602005
Numer produktu DigiKey
952-3417-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-5602005
Opis
CONN HEADER 20P CRIMP 22AWG GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Poz. prostokątny Listwa złączy Złącze Zagniatanie Złoto 22 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-5602005 Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Producent
Harwin Inc.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Typ mocowania
Gwintowane
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie kabla
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Typ przewodu
Dyskretny
Typ złącza
Listwa złączy
Przekrój przewodu
22 AWG
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
20
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Raster
0,079" (2,00mm)