M80-FF22068F2-0450L
Numer produktu DigiKey
952-M80-FF22068F2-0450L-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-FF22068F2-0450L
Opis
CBL ASSY 2MM 20POS FMALE TO WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Raster - złącza
0,079" (2,00mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
1,48' (450,00mm)