M80-FC22068F2-0150L
Numer produktu DigiKey
952-M80-FC22068F2-0150L-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-FC22068F2-0150L
Opis
CBL J-TEK FMALE 20POS 150MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Liczba rzędów
2
Raster - złącza
0,079" (2,00mm)
Seria
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")