M80-4000000F1-04-329-00-000
Numer produktu DigiKey
952-M80-4000000F1-04-329-00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4000000F1-04-329-00-000
Opis
4 POS. FEMALE SIL 20AWG CABLE CO
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze Zagniatane i lutowane Złoto 20 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-4000000F1-04-329-00-000 Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Zakończenie kabla
Zagniatane i lutowane
Przekrój przewodu
20 AWG
Funkcje
Śruby dociskowe, klucz polaryzujący
Liczba pozycji
4
Raster
0,157" (4,00mm)