M80-4000000F1-06-325-00-000
M80-4000000F1-06-325-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-4000000F1-06-325-00-000
Numer produktu DigiKey
952-1647-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4000000F1-06-325-00-000
Opis
CONN RCPT 6POS SOLDER 12AWG GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze Lutowany Złoto 12 AWG
Zakończenie kabla
Lutowany
Przekrój przewodu
12 AWG
Funkcje
Śruby dociskowe
Liczba pozycji
6
Kolor
Czarne
Raster
0,157" (4,00mm)