M50-9021042
Numer produktu DigiKey
952-2660-ND
Producent
Numer produktu producenta
M50-9021042
Opis
CBL ASSY 1.27MM 20POS M-F 300MM
Szczegółowy opis
20 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do wtyczki 0,984' (300,00mm, 11,81")
Modele EDA/CAD
M50-9021042 Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Seria
Długość
0,984' (300,00mm, 11,81")