M50-9011042
Numer produktu DigiKey
952-2658-ND
Producent
Numer produktu producenta
M50-9011042
Opis
CBL ASSY 1.27MM 20POS M-F 150MM
Szczegółowy opis
20 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do wtyczki 0,492' (150,00mm, 5,91")
Modele EDA/CAD
M50-9011042 Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Seria
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")