TFSD-10-28-G-10.00-T-NDS
Numer produktu DigiKey
TFSD-10-28-G-10.00-T-NDS-ND
Producent
Numer produktu producenta
TFSD-10-28-G-10.00-T-NDS
Opis
.050 SOCKET DISCREET CABLE ASSEM
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do wtyczki 0,833' (254,00mm, 10,00")
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TFSD-10-28-G-10.00-T-NDS Modele
Kategoria
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość
0,833' (254,00mm, 10,00")