M300-MV30645M1
Numer produktu DigiKey
952-2523-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
M300-MV30645M1
Opis
CONN HEADER VERT 6POS 3MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 6 pozycja 0,118" (3,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M300-MV30645M1 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Gwintowane
Prod.
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,276" (7,00mm)
Opakowanie
Rurka
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Typ styku
Wtyk męski, zasilanie
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA46), nylon 4/6, szklane wypełnienie
Liczba pozycji
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Zielone
Styl
Prąd znamionowy (A)
10A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
600V~/=
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
8,9mm