M300-FC20605F2-0150L
Numer produktu DigiKey
952-4003-ND
Producent
Numer produktu producenta
M300-FC20605F2-0150L
Opis
CBL ASS 3MM F 6POS DUAL 150MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")
Producent
Harwin Inc.
Funkcje
Klucz polaryzujący, blokada śrubowa
Seria
Kolor
Białe, indywidualne
Opakowanie
Torba
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Zakończenie kabla
Zagniatanie
Typ złącza
Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
6
Grubość wykończenia styku
5,90µin (0,150µm)
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Raster - złącza
0,118" (3,00mm)