M300-FC30605F2-0300L
Numer produktu DigiKey
952-4024-ND
Producent
Numer produktu producenta
M300-FC30605F2-0300L
Opis
CBL ASS 3MM F 6POS DUAL 300MM
Szczegółowy opis
6 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategoria
Długość
0,984' (300,00mm, 11,81")
Typ złącza
Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów
Raster - złącza
0,118" (3,00mm)